Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlá silnice, díry v silnici
Datum nahlášení: 03.07.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Křižovatka ulice Anglická, Bratislavská - propadlá silnice Ulice Anglická poblíž křižovatky s Americkou ulicí - díry v silnici pozice závad: viz. příloha
Lokalita závady: ulice Anglická, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předali jsme k opravě.