Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Obránců míru - chybějící prkno na dětské atrakci
Datum nahlášení: 03.07.2020
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Na dětském hřišti v lokalitě Obránců míru chybí u hradu dole prkno.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada na herním prvku byla zadána správci dětských hřišť k odstranění.