Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlý strom, zlomené větve
Datum nahlášení: 03.08.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,v koruně stromu v ulici V Břízkách visí zlámané schnoucí větve, které za větru padají na chodník a parkoviště pod stromem.Koruna stromu také zasahuje na okapy a střechu vedle stojícího domu,při větru a dešti tlučou větve do střechy a okapů. Prosím o úpravu koruny.
Lokalita závady: V břízkách 218/1, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stav dřevin bude dne 6/8/2015 prověřen, následně budou suché větve zadány k ořezu a koruna stromu bude dle možností zredukována.
-----------------------
Dle sdělení technika dodavatelské firmy byla koruna stromu v ul. V Břízkách již upravena.
Děkuji a přeji hezký den.