Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak
Datum nahlášení: 03.08.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den,moje předchozí komunikace byla s p.Rothem - ohledně autovraku(Rover) v ul.Havlíčkova-Trnovany.Odkázal mě na vaše oddělení,že to spadá do vaší kompetence jako správce komunikací.Celá korespondence by měla být u něj k nahlédnutí.Děkuji za kladné vyřízení.
Lokalita závady: Štúrova 1259, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zaparkovaný autovrak v Havlíčkově ulici nebyl odtažen při blokovém čištění komunikací, jelikož nebránil průjezdu zametacímu (kropícímu) vozidlu.