Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Jankovcova ulice
Datum nahlášení: 03.09.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Co hodla mesto udelat s Jankovcovou ulici, ktera je po otevreni jako tankodrom? Cekat az do pristiho roku, protoze od zari do prosince je kratka doba? S timto pristupem urcite soucasne vedeni mesta vyhraje volby.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Do konce tohoto týdne bude provedeno zaasfaltování a zadláždění komunikace. Město v příštím roce v ul. Jankovcova v úseku od. ul. Masarykova tř. po křižovatku s ul. Sovova provede celkovou rekonstrukci komunikace včetně veřejného osvětlení