Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Plastovy odpad
Datum nahlášení: 03.09.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Asi 20 m nad vjezdem do bunkru na Bile ceste je v zeleni vysypany plastovy odpad vlevo u pesiny vedouci na Novou ves.
Lokalita závady: část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.