Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zanešený a špatný sklon kanálu
Datum nahlášení: 03.10.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Kanál je umístěn v křižovatce ulic Heydukova a El. Krásnohorské u vjezdu do objektu. Voda kanál přetéká , teče po chodníku a do dvora objektu. Od 31.7. reklamuji tuto závadu u SČVK teprve dnes mi po tel. urgenci bylo sděleno, že to patří městu, proto se obracím na vás. S pozdravem J.Jindra
Lokalita závady: ulice Elišky Krásnohorské, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kontrolou stavu vpusti bylo zjištěno, že uliční vpusŤ je ucpaná stavebním materiálem - zřejmě z realizace zateplení vašeho objektu.