Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyhovující stav chodníku, chybějící chodník
Datum nahlášení: 03.10.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, v ulici Novoveská před domy č.p. 3090 - 3093 je dlouhodobě nevyhovující stav chodníku. Betonový chodník chátrá a byl několikrát opravován. S kočárkem se na něm vzhledem k rozpadlému betonu jezdí velmi špatně. Chodník na protější straně ulice má už zcela rozpadlý povrch. Dále zcela chybí chodník v ulici Novoveská na jedné straně mezi ulicemi Topolová a Javorová, kudy chodí lidé z výše uvedených domů na zastávku MHD v ulici Topolová. Podobně chybí chodník v ulici Topolová, mezi ulicemi Habrová a Javorová, kde lidé musí chodit po velmi frekventované ulici. Zvláště v zimním období je absence chodníku v těchto místech velmi nebezpečná.
Lokalita závady: ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník v ulici Novoveská před domy 3090-3093 zařadíme do oprav v následujícím období, na chodník v ulici Topolová máme zpracovanou studii. Ostatní vámi zmiňované úseky prověříme.