Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výmol v silnici
Datum nahlášení: 03.10.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Velky vymol v silnici
Lokalita závady: ulice Sklářská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k řešení SUS Ústeckého kraje v jehož majetku je ulice Sklářská a Duchcovská.