Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vosí hnízdo v díře vedle kanalizační revizní šachty
Datum nahlášení: 03.10.2021
Kategorie závady: Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů
Popis závady: Vosí hnízdo v díře vedle kanalizační revizní šachty umístěné vpravo vedle vchodu do č.p. 1656 v ulici Doubravická. V těchto místech se často pohybují děti, takže bych rád požádal o zajištění likvidace tohoto vosího hnízda a případně i o zasypání oné kaverny vedle revizní šachty, aby tam hnízdo nemohlo znovu vzniknout
Lokalita závady: Doubravická 1656/1, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za nahlášení vosího hnízda. Hnízdo necháme odstranit.
S pozdravem.