Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlé značení ulic
Datum nahlášení: 03.11.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Vrbou zarostlý ukazatel ulic -na křižovatce Na Haldách a Na Bramši -není vůbec vidět.
Lokalita závady: Na Haldách, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, vrba bude ořezána.