Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaná kanalizace, vytékající odpad
Datum nahlášení: 03.12.2019
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: V ulici Elišky Krásnohorské při každém dešti proudí na komunikaci z kanálu obsah kanalizace včetně toaletních papírů, tamponů apod. Zřejmě je v tom místě ucpaná. Nečistoty se valí dolů ulicí až téměř k jankovcově ulici, celá oblast pak zapáchá.
Lokalita závady: Elišky Krásnohorské, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada na kanalizaci není v gesci města (odboru životního prostředí ani odboru dopravy), nicméně jsem kontaktovala příslušné pracovníky provozovatele kanalizace - závada by již měla být odstraněna (kanál vyčištěn) a komunikace uklizena.
Děkuji za pochopení.