Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neshrabané listí
Datum nahlášení: 03.12.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V prostoru zadních vstupů do domů ul.Slovenská, nebylo shrabáno listí.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnost Marius Pedersen a.s, která má na starosti údržbu zeleně.