Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Palety se stavebním metriálem
Datum nahlášení: 04.01.2022
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Na komunikacu se nachází palety s použitou zámkovou dlažbou a odpadem, které zde zůstali po rekonstrukci elektrického vedení.
Lokalita závady: Vojanova 3179, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme Vám za nahlášení. Společnost realizující pokládku kabelového vedení NN dne 04.01.2022 materiál odvezla a prostor uklidila.