Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek ve veřejné zeleni
Datum nahlášení: 04.01.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Nepořádek - odpadky - ve veřejné zeleni - parc. číslo 1936/128 k.ú. Teplice - Trnovany. Odpadky jsou i v zeleni za rohem - na parc. číslo 1936/157 k.ú. Teplice - Trnovany.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření den 6/1/2021.