Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chodník kolem nemocniční zdi - Anglická
Datum nahlášení: 04.01.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nerovný chodník - samá prohlubeň. Po dešti - prohlubně zaplaveny vodou - zábava pro děti. Nikoliv pro nás, kteří již nemůžeme skákat přes kaluže. Zajímalo by mne, kdo tento chodník, zřejmě investice, vybudoval. Vyložený zmetek. A kdo tuto práci přebíral? Je zde nějaká odpovědnost za odvedenou práci a současně i její převzetí?. Bude provedena náprava předěláním celého chodníku, nebo budeme dále raději chodit po silnici? A kdo to vše zaplatí? To ví každý. Děkuji za odpověď , Jägerová
Lokalita závady: Anglická, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením a následně Vás budeme informaovat.