Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuklizený chodník Masarykova třída
Datum nahlášení: 04.02.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Neuklizený chodník od sněhu Masasarykova třída, v úseku Gagarinova Potoční.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník je již posypaný technickou solí.