Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená vozovka
Datum nahlášení: 04.03.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Teplice, Duchcovská ulice - před areálem Perla cca 50.6376742N, 13.8066675E hodně poškozená komunikace, pokud jede v protisměru vozidlo, není možné se velkým dírám vyhnout.
Lokalita závady: ulice Bulharská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není ve vlastnictví města.Váš požadavek byl předán Správě a údržbě silnic ústeckého kraje.