Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý kanál na chodníku
Datum nahlášení: 04.03.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na chodníku v ulici Maršovská je propadlé víko kanálu. Z bezpečnostních důvodů do této díry někdo postavil umělohmotný kontejner na komunální odpad.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě.