Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici Smetanova 188/20
Datum nahlášení: 04.03.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Neuklizený odpad při předešlém úklidu cca o 15 metrů vedle.
Lokalita závady: Smetanova ev. č. 3003, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.