Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyvážený odpadkový koš.
Datum nahlášení: 04.04.2016
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Nevyvážený odpadkový koš na zastávce Mánesovo náměstí a tím vzniklý nepořádek v jejím okolí.
Lokalita závady: ulice Spojenecká, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zastávka a ani odpadkový koš nejsou v majetku statutárního města Teplice, proto vývoz odpadkového koše nezajišťujeme. Váš podnět jsem předala společnosti AHOLD, která je v současné době provozovatelem. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice