Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící kontejner na plast
Datum nahlášení: 04.04.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, v ulici Fibichova v Teplicích, Trnovanech máme dvě kovové koje na kontejnery na odpad. V jedné už delší dobu chybí žlutý kontejner na plast. Po poškození byl kontejner odvezen a už nebyl dodán nový. Zbylý kontejner na plast v druhém stání nestačí, je pořád přeplněný a plast je pak okolo na zemi. Budeme rádi, když bude chybějící kontejner zase zpět. Děkuji.
Lokalita závady: Fibichova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na doplnění nádoby na plast byla předána svozové společnosti Marius Pedersen a.s.