Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 04.05.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Včera jsem to tu hlásila,dnes půlka uklizena a toto tu zůstalo nechápu.
Lokalita závady: Krátká 68, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Již proběhlo místní šetření, práce na doklizení budou zadány v nejbližších dnech.
Dne 5.5. 2017 byl úklid dokončen a na základě místního šetření dne 9.5. 2017 je prostranství kolem garáží bez komunálního odpadu.