Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadly chodnik
Datum nahlášení: 04.05.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propad dlazdeneho chodniku. Zavada i po oprave se opakuje. Zemina v podlozi asi vyplachuje porucha kanalizace nebo vodovodu.
Lokalita závady: ulice 14. října 291/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k opravě.