Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nám. Svobody
Datum nahlášení: 04.05.2021
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Dobrý den na nám. Svobody je otevřen nějaký domeček nebo rozvaděč u automatu na parkováni.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Dle informace technika správy veřejného osvětlení byl již problém odstraněn.