Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 04.05.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, dovoluji si vám touto cestou nahlásit poruchu nefunkční lampy veřejného osvětlení v naší ul. Úzká, Teplice - Sobedruhy, PSČ 41510, která je umístěna před domem č.p. 523. Děkuji za provedení kontroly a opravy. S přátelským pozdravem Martin Hauptvogel
Lokalita závady: Úzká 523, Teplice, 415 10, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.