Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční uliční vpusť
Datum nahlášení: 04.06.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nefunkční uliční vpusť v ulici Riegrova naproti hasičům: https://mapy.cz/zakladni?x=13.8376398&y=50.6531213&z=20&pano=1&base=ophoto&pid=35361522&yaw=1.478&fov=0.207&pitch=0.298 Celá léta se zde po dešti tvoří obrovské louže.
Lokalita závady: Josefská 1912, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáme správci dešťové kanalizace k prověření.