Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník a schody
Datum nahlášení: 04.07.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Žádám o zařazení do investic opravu povrchu chodníku při domu Trnovanská ul 1292/32 až 50. Jedná se o chodník při tomto domě s východy do ulice Koperníkova. V zimě se tento chodník špatně uklízí a po zbytek roku je pro starší občany a malé děti nebezpečný ke svému nerovnému povrchu. U vchodu 1292/32 do ulice Koperníkova by bylo vhodné ještě opravit schody.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení závady,s rekonstrukcí chodníku v současné době neuvažujeme, chodní bude v průběhu tohoto roku pouze vyspraven v rámci údržby místních komunikací. Opravu schodiště zajistíme.