Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Křoví opět
Datum nahlášení: 04.07.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Zelená v dolní části jsou keře,které brání ve výhledu-hlavní ulice Je zde výjezd z garáží,hrozí střet s protijedoucím vozem - není možnost 100% výhledu-vyjíždí se naslepo.Řešíme to stále dokola nebyla by možnost,aby místo keřů zde bylo vysázeno něco jiného? Třeba květiny Děkuji moc za Vaši ochotu.
Lokalita závady: ulice Zelená, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keře nebudou odstraněny, ale budou vícekrát ročně stříhány.