Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Omezený průjezd
Datum nahlášení: 04.07.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici litoměřicka číslo číslo domu 10 až 24 je omezený průjezd po celé délce ulice . omezena šířka i výška kvůli zeleni BOHUŽEL NEFUNGUJE VKLÁDÁNÍ FOTOGRAFIÍ
Lokalita závady: Mostecká 1498/28, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zítra (09/07) situaci prověřím při místním šetření a případně zadám dřeviny k ořezu.
-------------------------
Dobrý den, po prověření situace na místě a vyhodnocení stavu zeleně vám touto cestou sděluji, že bude provedena úprava keřů v části ulice Litoměřická u křižovatky s ul. Lounská - v těchto místech je opravdu trochu zúžen průjezdný profil vozovky.
Děkuji za pochopení