Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená silnice
Datum nahlášení: 04.07.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Ve směru na Novou Ves se rozpadla provizorní oprava kolem kanálu, kostky leží na silnici, některé chybí. Mimochodem ta praxe, kdy se nechají kolem kanálu kostky a pak se na to zapomene při asfaltování a někde to takhle zůstává i dva roky, není dobrá. Pěkný den :-)
Lokalita závady: Novoveská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě společnosti SČVK v nejbližším možném termínu.