Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad - suť složená na ulici
Datum nahlášení: 04.08.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: 3.8. mezi 12.00-15.00 složilo nákladní vozidlo /pravděpodobně mercedes se žlutým nápisem/ suť na zatravněnou plochu v ulici Panorama, před rodinným domem č.p. 231
Lokalita závady: část obce Hudcov, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad byl odstraněn.