HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 040917_72b6


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Veřejné osvětlení

Datum nahlášení: 04.09.2017

Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace


Popis závady: Problikává lampa č.5039 a 5037


Lokalita závady: ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice


Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.