Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Obnovení značky zákaz zastaveni
Datum nahlášení: 04.09.2017
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den před domem v Cajthamlove ulici kolem průjezdu do dvora je na silnici namalovana značka zákaz zastavení. Zluty pruch už skoro není vidět. Zaparkovaná auta blokují výjezd ze dvora. Je možné značku obnovit? Byl bych rád kdyby bylo možné ještě umístit plastové kuzely. Žlutou čáru na silnici moc lidí nerespektuje. Alespoň ve směru na ulici Duchcovska. Lidé si pak musí hodně najizdet , odiraji nám fasádu a ničí protější chodník. Žádám jako Delegat a zástupce družstevníků domů cajthamlova 2299 a 2300. Děkuji Tutko
Lokalita závady: Cajthamlova 1529/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
obnovu vodorovného dopravního značení zahrneme do dalšího pokynu na zpracování.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová