Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad kolem popelnic
Datum nahlášení: 04.09.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den prosím o úklid skříní a koberců kolem popelnic ve vnitrobloku Cajthamlova ulice. Děkuji Tutko
Lokalita závady: Na Stínadlech 2387, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předám na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.