Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené nefunkční osvětlení min 3 lamp
Datum nahlášení: 04.09.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Zelená 2852-2855, Teplice u panelového domu ve směru ke školce, při výkopových pracích po 10. srpnu 2019 došlo patrně k přerušení přívodu. Pracovníky jsme informovali a to opakovaně. Nyní již probíhá zasypávání a oprava osvětlení nenastala.
Lokalita závady: Zelená 2852, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.