Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadající se silnice
Datum nahlášení: 04.10.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den v ulici Olbrachtova je už leta popraskaná a propadající se silnice. Letos se jen zazáplatovala, udělali se kanály, ale nic se nezměnilo na neustálých velkých loužích které v zimě namrzají. Bude se s tím něco dělat ? Děkuji za odpověd Hezký den Blínová Jiřina
Lokalita závady: ulice Olbrachtova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V letošním roce by mělo dojít k opravě Vámi zmíněné komunikace.