Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Přechod
Datum nahlášení: 04.10.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, na Hrázní ulici se teď předělávali jízdní pruhy ze směru od nádraží, což chválím, ale moc nepomůže chodcům. Semafory k večeru už nefungují a přejít tuto velkou silnici je někdy o úraz. Mě osobně se víckrát stalo, že jedno auto na přechodu zastaví a druhý by mě porazilo. Takový zpomalovací práh by jistě nám chodcům dost pomohl. Některá auta si tu dělají dálnici a my nemáme šanci v klidu přejít. A ještě jeden dotaz. Na semafory nejdou seřídit tak aby naskakovala zelená automaticky a ne až pomocí tlačítka ? Děkuji za odpověd Hezký den Blínová Jiřina
Lokalita závady: ulice Hrázní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení a podnět. Situaci probereme na pravidelné poradě s Policií ČR dopravním inspektorátem.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice