Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Stříhání stromů
Datum nahlášení: 04.10.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Mezi ulicí Duchcovskou a V Břízkách je cesta ke garážím. Podél cesty jsou stromy, které výrazně brání při jízdě autem, potřebují ořezat. Děkuji
Lokalita závady: V Břízkách 380/5, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 12/10/2019 proběhlo místní šetření. Dřeviny budou do konce měsíce ořezány na podchodnou a podjezdnou výšku.