Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Téměř nepoužitelný chodník
Datum nahlášení: 04.10.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, rád bych poukázal na chodník v havarijním stavu (hluboké a časté díry), který neodpovídá stavu navazujících chodníků. Pohyb, zejména s kočárkem, je obtížný a svádí k přesunu na přilehlé parkoviště, kde hrozí riziko střetu s vozidlem. Děkuji za případnou opravu, Bachtin
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po provedeném místním šetření zařadíme do plánu oprav.