Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník
Datum nahlášení: 04.10.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Chodník poškozený asi 25 cm hlubokou propadlinou u obrubníku, nebezpečný pro chodce, ul. Prosetická
Lokalita závady: Prosetická, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla zařazena do plánu oprav.