Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá borovice
Datum nahlášení: 04.11.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Před vchodem do domu č.p.1656/1 v ulici Doubravická. Větve stromu (borovice) jsou již velmi přerostlé (nad přístupovým chodníkem do strany) a dle mého názoru hrozí v zimním období po zatížení sněhem jejich ulomení
Lokalita závady: ulice Doubravická 1656/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.