Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Větší množství shrabaného listí
Datum nahlášení: 04.12.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Obyvatelé domu, tj. Josefa Hory 2767, shrabali listí v okolí domu, tj. na pozemku města Teplice, listí tvoří hromadu o výšce nejméně 1 m u kontejneru na odpad. Je třeba zajistit odvoz listí, protože do nádoby na komunální odpad se uvedené množství nemůže vejít a ani tam nepatří. U kontejneru navíc již někdo založil černou skládku, protože ke hromadě odložil staré dveře a kusy linolea.
Lokalita závady: Josefa Hory, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaše upozornění bylo předáno dodavatelské firmě, která zajistí v co nejbližší době odvoz (pokud tak již neučinila).
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.