Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad u popelnic
Datum nahlášení: 04.12.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nádoby na odpad v ulici Jaselská u areálu Perla jsou často přeplněné - viz obrázek.
Lokalita závady: Jaselská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Konkrétně kontejner na plasty je svážen 2x týdně (středa a a sobota) a dle záznamů GPS, které jsem teď nechala pro jistotu prověřit, nedošlo k žádnému výpadku svozu. Necháme tedy do tohoto stanoviště přistavit další kontejner na plasty tak, aby byla kapacita nádob dostačující. Svoz plastů bude dle pravidelného harmonogramu uskutečněn dnes. Zároveň byl na dispečink svozové společnosti zaslán požadavek na zajištění úklidu stanoviště.