Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra v silnici
Datum nahlášení: 05.01.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra v silnici , před příčným prahem
Lokalita závady: ulice Zeyerovo náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.