Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený sloupek dopravní značky se zrcadlem
Datum nahlášení: 05.01.2016
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: V křižovatce ul. Revoluční x Školní je poškozen sloupek dopravního značení se zrcadlem.
Lokalita závady: Školní 1000/21, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Vlastimil Hrubý (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět prověříme a sdělíme závěr.
Děkuji