Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodklizený sníh a námraza v ulici Potoční
Datum nahlášení: 05.01.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Prosím o poslání sypače do ulice Potoční. Na silnici leží částečně uježděný sníh, pod kterým je led. Silnici je potřeba prohrnout a prosolit, aby se led rozpustil a v této ulici žijící občané se mohli dostat do práce. Děkuji
Lokalita závady: Potoční 1867, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dle volných kapacit smluvní společnosti zajišťující zimní údržbu bude komunikace ošetřena co nejdříve.
S pozdravem
Daniel Engel