Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak ulice Křičkova
Datum nahlášení: 05.01.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V ulici Křičkova stojí již delší čas vozidlo, které dle Zákona č. 13/1997 Sb. splňuje definici vraku vozidla. Proto žádám o odstranění tohoto vozidla z místní komunikace, kde zabírá parkovací místo. Jedná se o vůz Audi A2, SPZ 7B4 9443.
Lokalita závady: Křičkova 1318/5, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dle sdělení nahlašovatele vozidlo již nestojí.