Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlý tis zasahující do chodníku
Datum nahlášení: 05.01.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlý tis v šanovském parku nedaleko dětského hřiště zasahuje do chodníku a brání průchodu zejména při dešti, či sněhu větve ztěžknou a nedá se projít vůbec.
Lokalita závady: Českobratrská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 6/1/2022 prověřena na místním šetření.