Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ostré nájezdy
Datum nahlášení: 05.02.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nedokončená oprava vozovky na frekventované křižovatce.Bylo by potřeba prozatím podsypat štěrkem ,případně obrusem. Na sjezdech, nájezdech jsou vytvořeny ostré propady.
Lokalita závady: Pod Doubravkou, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ostré nájezdy budou upraveny.